window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'G-4W50MTFWX3');
 • Mandala maali kaunis sümmeetriline muster suunab armastust, küllust ja rahu otse sinu ellu. See lummav maal on pilgupüüdja ja võimas tööriist positiivsete muutuste loomiseks. Kasuta mandala aktiveerimiseks afirmatsiooni:

  Ma olen rahulik, ma elan armastuse ja külluse energias - kõik hea on nüüd minuga!

  Loe täpsemalt toote kirjeldusest. Unikaalne käsitööna maalitud originaalmaal! Maalitud akrüülvärvidega lõuendile puuraamil mõõtmetes 30*30 cm.
  Mandalas kasutatud sümbolite kohta loe täpsemalt toote kirjeldusest.
   
 • Kasuta seda maali tööruuis, kodus või meditatsiooninurgas, et äratada enda sees peituvat loovust ja inspiratsiooni ning koge, kuidas armastus ja küllus õrnalt Sinu ellu voogavad. Selle mandala sügavam tähendus peitub armastuse, külluse, loovuse ja rahu jõudude ühendamises. Ole valmis kogema positiivseid muutusi oma elus! Kasuta mandala aktiveerimiseks afirmatsiooni:

  Ma olen rahulik ja loov - loon oma igapäevaselt oma elu armastuse ja külluse energias!

  Loe täpsemalt toote kirjeldusest. See on unikaalne käsitööna maalitud originaalmaal, mis on maalitud akrüülvärvidega lõuendile puuraamil mõõtmetes 30*30 cm!
   
 • Loo lummav keskkond, mis on täis armastust ja rõõmu! See unikaalne mandala aitab Sul leida sisemist tasakaalu ning meelitada oma ellu rohkem armastust ja õnnelikke sündmusi. Kasuta selle maali positiivset energiat, et meelitada oma ellu armastust, küllust ja positiivseid muutuseid! Kasuta mandala aktiveerimiseks afirmatsiooni:

  Ma elan armastuses ja külluses! Kutsun oma ellu positiivseid muutuseid!

  Loe täpsemalt toote kirjeldusest. Unikaalne, käsitööna maalitud originaalmaal, mis on maalitud akrüülvärvidega lõuendile papil mõõtmetes 20*20 cm!
   
 • Kutsu esile armastuse, külluse ja rahu energia selle mandala maaliga. Kasuta seda õnne ja tasakaalu alustalana, mis kiirgab positiivsust ja aitab käivitada elumuutusi. Kuldsed toonid ja kasutatud sümbolid muudavad selle mandala tõeliseks armastuse ja jõukuse magnetiks. Kasuta mandala aktiveerimiseks afirmatsiooni:

  Ma elan külluses! Armastus täidab mu elu! Viljakas on kõik, mida ma teen!

  Loe täpsemalt toote kirjeldusest. See maal on käsitööna maalitud originaalmaal, mis on maalitud akrüülvärvidega lõuendile papil mõõtmetes 15*15 cm.
   
 • Mandala maal, mis toob Sinu ellu armastuse õrna puudutuse, loovuse inspiratsiooni ja sisemise rahutunde. See on maal, mis paneb südame kiiremini põksuma, mõtted voolama ja meele rahunema - täiuslik kombinatsioon armastusest, loovusest ja rahust. Kasuta mandala aktiveerimiseks afirmatsiooni:

  Ma elan armastuses! Armastus avab mu loovuse ja täidab hinge rahuga!

  Loe täpsemalt toote kirjeldusest. Mandala on käsitööna valminud originaalmaal, mis on maalitud akrüülvärvidega lõuendile puuraamil mõõtmetes 30*30 cm.
   
 • Avasta sügav armastus ja viljakus selle inspireeriva maali abil.  Naudi kirglikku sidet ja harmooniat oma partneriga ning meelita viljakust igas eluvaldkonnas. Olgu see siis loomingulises töös või soovides luua uut elu, see maal toetab su soove ja kavatsusi, tuues sinu ellu viljakuse energiat. Sümbolistlikud mustrid avardavad teadlikkust ja loovad lõõgastava atmosfääri. Unikaalne kunstiteos väljendab individuaalsust ja toob positiivset muutust sinu ellu. Astu lähemale armastusele ja viljakusele. Kasuta mandala aktiveerimiseks afirmatsiooni:

  Ma olen armastuse ja vaimse õitsengu energias! Kõik, mida ma teen selles energias, on viljaks!

  Loe täpsemalt toote kirjeldusest. Mandala on käsitööna valminud originaalmaal, mis on maalitud akrüülvärvidega lõuendile puuraamil mõõtmetes 30*30 cm
 • Me kipume sageli vaatama maailma üsna must-valgelt - see on õige või vale, hea või halb jne. Tegelikult on maailmas aga väga palju erinevaid värve. Kui lubame endal olla avatud, siis võime üllatuda, kui palju on elul meile tegelikult pakkuda. See maal tuletabki meelde, et maailm ei ole must-valge ning olles avatud hakkate üha rohkem nägema värve enda ümber, kogema rõõmu, tõelist õnnetunnet, armastust ja küllust oma elus. Kasuta mandala tugevdamiseks afirmatsiooni:

  Olen avatud kõigile võimalustele, mis elu mulle pakub! Võtan tänutundega vastu kogu rõõmu, õnne, armastuse ja külluse, mis elul on mulle pakkuda!

  Loe täpsemalt toote kirjeldusest. See on unikaalne eksemplar, mis on maalitud akrüülvärvidega lõuendile puuraamil mõõtmetes 40*40 cm.
 • See on mandala, mis aktiveerib sinu elus armastuse ja külluse energiad ning toetab uusi alguseid. Kasuta mandala tugevdamiseks afirmatsiooni:

  Loon oma elu armastuse ja külluse energias. Olen avatud kõigile uutele võimalustele, mis toetavad mind mu eluteel.

  Loe täpsemalt toote kirjeldusest. See on unikaalne eksemplar, mis on maalitud akrüülvärvidega lõuendile papil mõõtmetes 12,5*12,5 cm.
 • Tervendava ja kaitseva mandala maaliga kaunistatud ruumis tunned end turvaliselt ja kaitstuna negatiivsete välismõjude eest. Oma väikeste mõõtmete tõttu mahub ta ideaalselt nii öökapile kui ka kabineti lauale. Kasuta mandala aktiveerimiseks afirmatsiooni:

  Ma olen sisemiselt tasakaalus ja tervendan ennast! Ma olen kaitstud, kõik on hästi!

  Loe täpsemalt toote kirjeldusest. See on unikaalne eksemplar, mis on maalitud akrüülvärvidega lõuendile papil mõõtmetes 10*10 cm.
 • Kutsu unikaalse mandala maaliga ellu rahu, inspireeri ja muuda oma elu! See maal loob sügavat sisemist rahu, inspireerib sind ja annab motivatsiooni elus muutusi teha. Mustrid pakuvad kaitset ja tasakaalu, värvid ja sümbolid aga loovad positiivset energiat ja loovust. Kogedes selle maali mõju, tunned end tugevana, tasakaalus ja valmis astuma vastu uutele väljakutsetele, täis positiivset energiat ja loovust. Loe täpsemalt toote kirjeldusest. See on unikaalne eksemplar, mis on maalitud akrüülvärvidega lõuendile papil mõõtmetes 25*25 cm.
Go to Top