window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'G-4W50MTFWX3');

Mandala armastuse, külluse, viljakuse ja rahu meelitamiseks

335,00 

Ainult 1 laos

Kutsu esile armastuse, külluse ja rahu energia selle mandala maaliga. Kasuta seda õnne ja tasakaalu alustalana, mis kiirgab positiivsust ja aitab käivitada elumuutusi. Kuldsed toonid ja kasutatud sümbolid muudavad selle mandala tõeliseks armastuse ja jõukuse magnetiks.

Kasuta mandala aktiveerimiseks afirmatsiooni:

Ma elan külluses! Armastus täidab mu elu! Viljakas on kõik, mida ma teen!

Loe täpsemalt toote kirjeldusest.

See maal on käsitööna maalitud originaalmaal, mis on maalitud akrüülvärvidega lõuendile papil mõõtmetes 15*15 cm.

 

Ainult 1 laos

Kirjeldus

Mandala maalides olen kasutanud erinevaid sümboleid, mida vaadeldes ja mille üle mõtiskledes saad anda mandala maalile “ülesande” kutsuda Sinu ellu just neid väärtusi, mis sind kõige rohkem kõnetavad.

 • Päikest on läbi aegade austatud ja see on olnud oluline sümbol mitmetes erinevates kultuurides. Päikest on kasutatud läbi aegade olulise võimu sümboline. Päike on ka viljakuse sümbol, sest tänu tema valgusele ja kuumusele saab elu Maal areneda.
 • Lained on lõputus liikumises. Lained kujutavad voolamist, vajadust pääseda liikuma, viia ellu muutus, edasi liikuda või liikumas püsida.
 • Süda on üks tuntumaid armastuse sümboleid. Kaks südant tähistavad minu jaoks seda, et kaks südant, mis kokku on loodud, saavad igal juhul kokku ja jäävad kokku.
 • Roosa taust südamete ümber on samuti tähenduslik – roosa värv on soe, hoolitsev, armsus, rahulik, rahustav, romantiline, intiimne, lahke ja naiselik.
 • Kala – Tegemist pole ainult kristliku sümboliga, vaid kala kujutist on juba iidsetest aegadest seostatud emajumalannaga. Põhja-Ameerikas on kala tootemloom ning sümboliseerib varjatud teadmisi, tema kujutist kantakse kaitseks kurja eest.
 • Lootose õis on Jumalik lill, puhtuse, tarkuse ja jumaliku valgustuse sümbol. Feng Shui lootos sümboliseerib loovat jõudu ja vaimset õitsengut. Selle pungades on peidus väljendamatu potentsiaal. Lootos on üks võimsamaid talismane, Suur Buddha nimetab seda kõige sobivamaks märgiks kogu maakera elanikkonnale.
 • Punane lootoseõis sümboliseerib armastust ja kirge. See on kirg looduse vastu. Samuti tähistab see igavest armastust ja pühendatud suhteid, kus on ka sügavam hingeline side. See on tõelise armastuse sümbol. See on ka kaastunde ja suhtlemise sümbol.
 • Neljaleheline ristikhein – tuntud hea õnne sümbol. Nagu üks iidne Iiri salmike ütleb, väljendab iga ristikheina leheke elu erinevaid aspekte:

  Üks leht kuulsusele,

  üks rikkusele,

  üks truule armsamale,

  üks suurepärasele tervisele –

  kõik on neljalehelises ristikheinas

 • Valge lind ehk valge tuvi on armastuse ja rahu sümbol.

Aseta mandala maal kodus või kontoris kõige nähtavamasse kohta, et seda võimalikult sagedasti näeksid. Iga kord, kui mandalat silmitsed keskendu sind kõnetavale sümbolile, palu mandalal tuua sinu ellu just neid väärtusi, mida soovid oma ellu kutsuda.

Kõik mandala maalid kuuluvad autorile ning neid ei ole mingil viisil õigus kasutada ilma autori loata.
Kui soovid mõnda mandala maali reprodutseerida mistahes viisil, võta palun eelnevalt autoriga ühendust.
Piltidel on illustratiivne tähendus.

Title

Go to Top