window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'G-4W50MTFWX3');

Mandala armastuse, külluse, loovuse ja rahu meelitamiseks

385,00 

Ainult 1 laos

Kasuta seda maali tööruuis, kodus või meditatsiooninurgas, et äratada enda sees peituvat loovust ja inspiratsiooni ning koge, kuidas armastus ja küllus õrnalt Sinu ellu voogavad. Selle mandala sügavam tähendus peitub armastuse, külluse, loovuse ja rahu jõudude ühendamises. Ole valmis kogema positiivseid muutusi oma elus!

Kasuta mandala aktiveerimiseks afirmatsiooni:

Ma olen rahulik ja loov – loon oma igapäevaselt oma elu armastuse ja külluse energias!

Loe täpsemalt toote kirjeldusest.

See on unikaalne käsitööna maalitud originaalmaal, mis on maalitud akrüülvärvidega lõuendile puuraamil mõõtmetes 30*30 cm!

 

Ainult 1 laos

Kirjeldus

Mandala maalides olen kasutanud erinevaid sümboleid, mida vaadeldes saad tuua visuaalselt fookusesse erinevad eesmärgid või taotlused. Aseta mandala maal kodus või kontoris kõige nähtavamasse kohta ja iga kord sellest möödudes vaatle sümbolit, mis seostub kõige paremini sinu eesmärkide või taotlustega ning korda mõttes oma sõnastatud eesmärk või taotlus. Nii muutub mandala Sinu jaoks abivahendiks, mis aitab keskenduda oma seatud eesmärkidele või esitatud taotlustele. Millel hoiad oma fookust, seda hakkad ka oma ellu üha rohkem ligi meelitama.

  • Päikest on läbi aegade austatud ja see on olnud oluline sümbol mitmetes erinevates kultuurides. Päikest on kasutatud läbi aegade olulise võimu sümboline. Päike on ka viljakuse sümbol, sest tänu tema valgusele ja kuumusele saab elu Maal areneda.
  • Lained on lõputus liikumises. Lained kujutavad voolamist, vajadust pääseda liikuma, viia ellu muutus, edasi liikuda või liikumas püsida.
  • Neljaleheline ristikhein – tuntud hea õnne sümbol. Nagu üks iidne Iiri salmike ütleb, väljendab iga ristikheina leheke elu erinevaid aspekte:

Üks leht kuulsusele,

üks rikkusele,

üks truule armsamale,

üks suurepärasele tervisele –

kõik on neljalehelises ristikheinas

  • Süda on üks tuntumaid armastuse sümboleid. Kaks südant tähistavad minu jaoks seda, et kaks südant, mis kokku on loodud, saavad igal juhul kokku ja jäävad kokku.
  • Roosa taust südamete ümber on samuti tähenduslik – roosa värv on soe, hoolitsev, armsus, rahulik, rahustav, romantiline, intiimne, lahke ja naiselik.
  • Lootose õis on Jumalik lill, puhtuse, tarkuse ja jumaliku valgustuse sümbol. Feng Shui lootos sümboliseerib loovat jõudu ja vaimset õitsengut. Selle pungades on peidus väljendamatu potentsiaal. Lootos on üks võimsamaid talismane, Suur Buddha nimetab seda kõige sobivamaks märgiks kogu maakera elanikkonnale.
  • Valge lind ehk valge tuvi on armastuse ja rahu sümbol.
  • Lilleõied – on olemasolu sümbol, igavese uuenemise ja kevade sümbol.
Kõik mandala maalid kuuluvad autorile ning neid ei ole mingil viisil õigus kasutada ilma autori loata.
Kui soovid mõnda mandala maali reprodutseerida mistahes viisil, võta palun eelnevalt autoriga ühendust.
Piltidel on illustratiivne tähendus.

Title

Go to Top