window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'G-4W50MTFWX3');

Tervendav mandala – kutsu ellu rahu, kaitset, õnne, armastust, viljakust

365,00 

Ainult 1 laos

Kutsu unikaalse mandala maaliga ellu rahu, inspireeri ja muuda oma elu!

See maal loob sügavat sisemist rahu, inspireerib sind ja annab motivatsiooni elus muutusi teha. Mustrid pakuvad kaitset ja tasakaalu, värvid ja sümbolid aga loovad positiivset energiat ja loovust. Kogedes selle maali mõju, tunned end tugevana, tasakaalus ja valmis astuma vastu uutele väljakutsetele, täis positiivset energiat ja loovust.

Loe täpsemalt toote kirjeldusest.

See on unikaalne eksemplar, mis on maalitud akrüülvärvidega lõuendile papil mõõtmetes 25*25 cm.

Ainult 1 laos

Kirjeldus

Mandala on maalitud akrüülvärvidega lõuendile papil mõõtmetes 25*25 cm.

Mandala maalides olen kasutanud erinevaid sümboleid, mida vaadeldes ja mille üle mõtiskledes saad anda mandala maalile “ülesande” kutsuda Sinu ellu just neid väärtusi, mis sind kõige rohkem kõnetavad.

 • Päikest on läbi aegade austatud ja see on olnud oluline sümbol mitmetes erinevates kultuurides. Päikest on kasutatud läbi aegade olulise võimu sümboline. Päike on ka viljakuse sümbol, sest tänu tema valgusele ja kuumusele saab elu Maal areneda.
 • Lained on lõputus liikumises. Lained kujutavad voolamist, vajadust pääseda liikuma, viia ellu muutus, edasi liikuda või liikumas püsida. Antud pildil on lained erinevate tšakrate värvides, kandes endas erinevate tšakrate tervendavaid energialaineid.
 • Lootose õis on Jumalik lill, puhtuse, tarkuse ja jumaliku valgustuse sümbol. Feng Shui lootos sümboliseerib loovat jõudu ja vaimset õitsengut. Selle pungades on peidus väljendamatu potentsiaal. Lootos on üks võimsamaid talismane, Suur Buddha nimetab seda kõige sobivamaks märgiks kogu maakera elanikkonnale.
 • Punane lootose õis on armastuse, kire ja romantika sümbol. Seda peetakse ka igavese ja sügava tähendusega armastuse sümboliks, mis tähistab pühendunud suhteid.Punane lootose lill on ka kaastunde sümbol. Sellepärast on punane lootose lill seotud Buddha kaastunde kuvandiga.
 • Kala – Tegemist pole ainult kristliku sümboliga, vaid kala kujutist on juba iidsetest aegadest seostatud emajumalannaga. Põhja-Ameerikas on kala tootemloom ning sümboliseerib varjatud teadmisi, tema kujutist kantakse kaitseks kurja eest.
 • Süda on üks tuntumaid armastuse sümboleid. Kaks südant tähistavad minu jaoks seda, et kaks südant, mis kokku on loodud, saavad igal juhul kokku ja jäävad kokku.
 • Lilleõied on olemasolu sümbol, igavese uuenemise ja kevade sümbol.
 • Neljaleheline ristikheina kuldsel taustal. Kuldset värvi on alati peetud külluse sümboliks. Neljaleheline ristikhein on tuntud hea õnne sümbol. Nagu üks iidne Iiri salmike ütleb, väljendab iga ristikheina leheke elu erinevaid aspekte:

  Üks leht kuulsusele,

  üks rikkusele,

  üks truule armsamale,

  üks suurepärasele tervisele –

  kõik on neljalehelises ristikheinas

 • Kuldmünt hõbedasel taustal – Kuldmünt meelitab majja rahavoogusid ja soodsat energiat, mis stimuleerib teie sissetulekute kasvu. Hõbedat seostatakse prestiiži, jõukuse, õitsengu ja uuendusmeelsusega. Emotsionaalselt on hõbedane värv rahustav ja tasakaalustav.
 • Valge lind ehk valge tuvi on armastuse ja rahu sümbol. Valge lind lendab vastu päikese tõusule ehk uuele algusele.
 • Palm on tuntud elupuuna nii Araabias kui ka Egiptuses, see sümboliseerib Päikest , viljakust ja võitu. Klassikalises kreeka-rooma traditsioonis tervitati palmiokstega lahingute ja spordivõistluste võitjaid, kristlastel aga sümboliseerib palm võitu.

Aseta mandala maal kodus või kontoris kõige nähtavamasse kohta, et seda võimalikult sagedasti näeksid. Iga kord, kui mandalat silmitsed keskendu sind kõnetavale sümbolile, palu mandalal tuua sinu ellu just neid väärtusi, mida soovid oma ellu kutsuda.

Kõik mandala maalid kuuluvad autorile ning neid ei ole mingil viisil õigus kasutada ilma autori loata.
Kui soovid mõnda mandala maali reprodutseerida mistahes viisil, võta palun eelnevalt autoriga ühendust.
Piltidel on illustratiivne tähendus.

Title

Go to Top