window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'G-4W50MTFWX3');

Mandala: Uued algused armastuse ja külluse energias

320,00 

Ainult 1 laos

See on mandala, mis aktiveerib sinu elus armastuse ja külluse energiad ning toetab uusi alguseid.

Kasuta mandala tugevdamiseks afirmatsiooni:

Loon oma elu armastuse ja külluse energias. Olen avatud kõigile uutele võimalustele, mis toetavad mind mu eluteel.

Loe täpsemalt toote kirjeldusest.

See on unikaalne eksemplar, mis on maalitud akrüülvärvidega lõuendile papil mõõtmetes 12,5*12,5 cm.

Ainult 1 laos

Kirjeldus

Mandala maalides olen kasutanud erinevaid sümboleid, mida vaadeldes saad tuua visuaalselt fookusesse erinevad eesmärgid või taotlused. Iga kord maalist möödudes vaatle sümbolit, mis seostub kõige paremini sinu eesmärkide või taotlustega ning korda mõttes oma sõnastatud eesmärk või taotlus. Nii muutub mandala Sinu jaoks abivahendiks, mis aitab keskenduda oma seatud eesmärkidele või esitatud taotlustele. Millel hoiad oma fookust, seda hakkad ka oma ellu üha rohkem ligi meelitama.

  • Päikest on läbi aegade austatud ja see on olnud oluline sümbol mitmetes erinevates kultuurides. Päikest on kasutatud läbi aegade olulise võimu sümboline. Päike on ka viljakuse sümbol, sest tänu tema valgusele ja kuumusele saab elu Maal areneda.
  • Lained on lõputus liikumises. Lained kujutavad voolamist, vajadust pääseda liikuma, viia ellu muutus, edasi liikuda või liikumas püsida. Antud pildil on kujutatud veelaineid, mis kannavad endas vee elementi.
  • Valge lootose õis – sümboliseerib puhtust, selgust, täiuslikkust, selget meelt ja südant. See sümboliseerib ka probleemide selginemist.  Valge lootos on ka taas elluärkamise sümbol, millel on oskus säilitada rahu ja mis annab edasi kannatlikkust.
  • Neljaleheline ristikhein on tuntud hea õnne sümbol. Nagu üks iidne Iiri salmike ütleb, väljendab iga ristikheina leheke elu erinevaid aspekte:

Üks leht kuulsusele,

üks rikkusele,

üks truule armsamale,

üks suurepärasele tervisele –

kõik on neljalehelises ristikheinas

Usuti ka, et neljaleheline ristikhein annab kandjale võime tervendada, tõrjuda kurja ja nõidu ning näha haldjaid.

  • Süda – tuntud armastuse sümbol. Paaris arv südameid sümboliseerib seda, et iga ühe jaoks on kusagil vähemalt üks süda, mis töötab temaga samas rütmis – iga inimese jaoks on kusagil keegi, kes on tema jaoks loodud.
  • Lilleõied on olemasolu sümbol, igavese uuenemise ja kevade sümbol.

Aseta mandala maal kodus või kontoris kõige nähtavamasse kohta, et seda võimalikult sagedasti näeksid. Iga kord, kui mandalat silmitsed, keskendu sind kõnetavale sümbolile ja korda mõtteis üle oma seatud eesmärk või taotlus.

Kõik mandala maalid kuuluvad autorile ning neid ei ole mingil viisil õigus kasutada ilma autori loata.
Kui soovid mõnda mandala maali reprodutseerida mistahes viisil, võta palun eelnevalt autoriga ühendust.
Piltidel on illustratiivne tähendus.

Title

Go to Top