window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'G-4W50MTFWX3');

Mandala: Elus on värve

500,00 

Ainult 1 laos

Me kipume sageli vaatama maailma üsna must-valgelt – see on õige või vale, hea või halb jne. Tegelikult on maailmas aga väga palju erinevaid värve. Kui lubame endal olla avatud, siis võime üllatuda, kui palju on elul meile tegelikult pakkuda. See maal tuletabki meelde, et maailm ei ole must-valge ning olles avatud hakkate üha rohkem nägema värve enda ümber, kogema rõõmu, tõelist õnnetunnet, armastust ja küllust oma elus.

Kasuta mandala tugevdamiseks afirmatsiooni:

Olen avatud kõigile võimalustele, mis elu mulle pakub! Võtan tänutundega vastu kogu rõõmu, õnne, armastuse ja külluse, mis elul on mulle pakkuda!

Loe täpsemalt toote kirjeldusest.

See on unikaalne eksemplar, mis on maalitud akrüülvärvidega lõuendile papil mõõtmetes 12,4*12,4 cm.

Ainult 1 laos

Kirjeldus

Mandala maalides olen kasutanud erinevaid sümboleid, mida vaadeldes saad tuua visuaalselt fookusesse erinevad eesmärgid või taotlused. Iga kord maalist möödudes vaatle sümbolit, mis seostub kõige paremini sinu eesmärkide või taotlustega ning korda mõttes oma sõnastatud eesmärk või taotlus. Nii muutub mandala Sinu jaoks abivahendiks, mis aitab keskenduda oma seatud eesmärkidele või esitatud taotlustele. Millel hoiad oma fookust, seda hakkad ka oma ellu üha rohkem ligi meelitama.

  • Päikest on läbi aegade austatud ja see on olnud oluline sümbol mitmetes erinevates kultuurides. Päikest on kasutatud läbi aegade olulise võimu sümboline. Päike on ka viljakuse sümbol, sest tänu tema valgusele ja kuumusele saab elu Maal areneda.
  • Lained on lõputus liikumises. Lained kujutavad voolamist, vajadust pääseda liikuma, viia ellu muutus, edasi liikuda või liikumas püsida. Antud pildil on kujutatud erinevaid laineid erinevates toonides, sümboliseerides erinevate energiate liikumist meie kehas kui ka meie ümber. Kuldsed ja hõbedased lained peegeldavad külluse energiat.
  • Neljaleheline ristikhein on tuntud hea õnne sümbol. Nagu üks iidne Iiri salmike ütleb, väljendab iga ristikheina leheke elu erinevaid aspekte:

Üks leht kuulsusele,

üks rikkusele,

üks truule armsamale,

üks suurepärasele tervisele –

kõik on neljalehelises ristikheinas

Usuti ka, et neljaleheline ristikhein annab kandjale võime tervendada, tõrjuda kurja ja nõidu ning näha haldjaid.

  • Süda – tuntud armastuse sümbol.
  • Valge lind ehk valge tuvi sümboliseerib rahu ja armastust ning leppimist. Kuna ta lendab ülesse taevasse päikese poole, siis sümboliseerib ta ühtlasi ka vabadust – vabadust olla Sina ise.

Aseta mandala maal kodus või kontoris kõige nähtavamasse kohta, et seda võimalikult sagedasti näeksid. Iga kord, kui mandalat silmitsed, keskendu sind kõnetavale sümbolile ja korda mõtteis üle oma seatud eesmärk või taotlus.

Kõik mandala maalid kuuluvad autorile ning neid ei ole mingil viisil õigus kasutada ilma autori loata.
Kui soovid mõnda mandala maali reprodutseerida mistahes viisil, võta palun eelnevalt autoriga ühendust.
Piltidel on illustratiivne tähendus.

Title

Go to Top