Mart Sander - KIISU

Mart Sander “Kiisu”

Mart Sander “Kiisu”

Mart Sander oli kohe nõus, kui kuulis Loomapäästegrupp MTÜ toetuseks korraldatavast oksjonist, ning annetas eksklusiivselt just selle oksjoni tarvis maalitud kassi portree „Kiisu”.

Alghind on 590 eurot!

Maal on tehtud pastellide, pliiatsi ja valge markeriga. A3 kartongil.

Mart Sander

Veidi kunstnikust

Veidi kunstnikust

Mart Sander on harrastanud nii maalikunsti, teatrikunsti kui ka raamatuillustreereerimist. Kunstnikuna on ta iseõppija; on täiendanud end meistriklassides Londonis.

Mart Sander on alates 2009. aastast pidevalt esinenud isikunäitustega nii oma galeriis kui ka Eesti Kontserdi Tallinna ja Tartu saalides ning osalenud mitmel koondnäitusel (ka Eesti Kunstnike Liidu portreenäitusel). Tema teoseid on omandanud nii Eesti kui välismaa kollektsionäärid. Aastal 2011 toetas Kultuuriministeerium Mart Sanderi Tallinna vanalinna vaadetega kalendri “Euroopa Kultuuripealinn Tallinn” väljaandmist. Aastal 2013 pääses üks tema teos maailma ühe nimekama portreekunstivõistluse, Inglise Kuningliku Portreemaalijate Ühingu (Royal Academy Of Portrait Painters) aastanäituse finaali, samuti maailma suurima realistlikku kunsti propageeriva keskus Art Renewal Center (USA) iga-aastase ülemaailmse maalivõistluse finaali (ainsa teise eestlasena on seal figureerinud Aapo Pukk). Aastal 2018 valiti tema üks portreemaal mahukasse USAs ilmunud albumisse “Modern Realist Art”. Tema teosed on esindatud Saatchi Gallerys (London), isikunäitused on toimunud lisaks ka Venemaal (Moskvas ja Peterburis). Oma teoseid on Mart Sander sageli annetanud heategevuslikele oksjonitele.

Miks just loomapäästegrupp?

Miks just loomapäästegrupp?

Mart Sanderile on heategevus südamelähedane. Tal on ka endal kass ning ta on varemgi annetanud oma töid heategevuslikul eesmärgil loomade aitamiseks.

NB! Kommentaari oma panust jättes kinnitab kommenteerija, et on lugenud kõiki Loomapäästegrupi jõuluoksjoni reegleid ja nõustub nendega täielikult! 

1 kommentaar

  1. Kristin Tomson 1. jaan. 2024 at 00:15

    Oksjon on lõppenud! Kahjuks pakkumisi ei tehtud!
    Aitäh, Mart Sander, et oma panuse oksjonile andsid ja soovisid aidata! Ehk järgmisel korral läheb paremini!
    Head uut aastat kõigile!